Vad vi erbjuder

Här är våra olika tjänster som vi spelar som! Klicka på dem för mer information

Polismyndigheten

Polismyndigheten är grunden till ett fungerande samhälle, klicka för att läsa mer.

Sjukvården

Sjukvården ser till att vi kan hålla vårat samhälle friskt och starkt, klicka för att läsa mer.

Räddningstjänsten

Räddningstjänsten ser till att förhindra och begränsa olyckor, klicka för att läsa mer.

Larmcentral

Larmcentralen är det första stället du kontaktar och ser till att du får rätt hjälp, klicka för att läsa mer.

Tullverket

Tullverket är just nu under utveckling och kommer inom en snar framtid!

Civila Operationer

Dem civila är den viktigaste byggstnen inom Riksland, klicka för att läsa mer.

"Alla har inte möjligheten till att arbeta inom Polisen, Ambulansen, Räddningstjänsten, vi efterliknar verkligheten och ger alla möjligheten att ta del av den"

- Albin Fransson, Grundare av Riksland LSPD Clan


Träffa våran personal

Personalen bakom Riksland LSPD Clan ser till att clanen fungerar under dagliga operationer.

Albin Fransson

Grundare av Riksland LSPD Clan
albin.fransson@riksland.se
Anton Andersson

Anton Andersson

Ägare & Utvecklare
anton.andersson@riksland.se
Zebastian Hällbom

Zebastian Hällbom

Överste Admin
zebastian.hällbom@riksland.se

Linus Lindholm

Administratör
linus.lindholm@riksland.se

Andreas Svensson

Administratör
andreas.svensson@riksland.se

Oliver Funke

Moderator & Utvecklare
oliver.funke@riksland.se

Svante Johansson

Moderator
svante.johansson@riksland.se

Ivar Brenner

Moderator
ivar.brenner@riksland.se